Що таке мережа Goerli?

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
188
Повага
51
Фантиків
616
Мережа Goerli - це тестова мережа Ethereum, яка була запущена у березні 2019 року. Її назва походить від місця розташування розробників у місті Герлін (німецький вимовляється як Герлі).

Мережа Goerli створена з метою тестування розробок на платформі Ethereum перед їх випуском на головну мережу Ethereum (так званий "мейннет"). Використання тестової мережі дозволяє розробникам відлагоджувати і тестувати свої програми та смарт-контракти без ризику втрати реальних коштів або завдання шкоди головній мережі.

Однією з особливостей мережі Goerli є те, що вона використовує протокол Proof-of-Authority (PoA) замість Proof-of-Work (PoW), який використовується в головній мережі Ethereum. У PoA немає гірничих ферм, які створюють нові блоки, замість цього використовується мережа вузлів, кожен з яких має визначену авторитетність. Це дозволяє мережі Goerli працювати швидше та ефективніше, ніж головна мережа Ethereum.

Узагалі, мережа Goerli є важливою частиною екосистеми Ethereum, яка допомагає розробникам та користувачам перевіряти та підготовляти свої програми та додатки перед випуском на головну мережу.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі